Eways به منظور کمک به ارتقاء جایگاه فرهنگ خرید اینترنتی در کشور امکانی فراهم آورده است تا تمام عزیزانی که به صورت اینترنتی و یا فیزیکی با خریداران در ارتباطند کالاها و خدمات خود را به صورت اینترنتی از درگاه فروشگاهی eways خریداری کرده و در اختیار مشتری قرار دهند.

درگاه فروشگاهی

eways یک سیستم مدیریت فروش مناسب

است که تمام همکاران فروش که به روشهای مختلف webservice, domain,subdomain یا link از طریق فضای وب به فروش کارت شارژ و محصولات دیگر eways مشغولند می توانند از این طریق فروش خود را مدیریت کنند و عزیزانی که فروشگاه (خدمات موبایل، کامپیوتر، کافی نت،...)و یا دفتر (پیشخوان دولت و ....) دارند و به صورت مستقیم با خریدار در تعامل هستند، با دسترسی به اینترنت و درگاه فروشگاهی خود محصول مورد نظر خود را خریداری کرده و در اختیار مشتری قرار دهند. ، Username و Password ورود به آن و یک لینک مختص شما (که با charge.eways.ir آغاز می شود) وجود دارد.شرایط همکاری در فضای وب پیشتر شرح داده شد، در زیر به برخی از مزایای درگاه فروشگاهی برای

فروشگاه

داران اشاره خواهد شد.1. امکان شارژ مستقیم: شما می توانید از طریق این درگاه (panel) سیم کارت اعتباری مشتریتان رابه سرعت و بدون نیاز به وارد کردن رمز، مستقیما از طرف پنل شارژ کنید.
2. عدم نیاز به نقدینگی زیاد: شما دیگر به نقدینگی بالایی برای خرید کارت شارژ و سایر محصولات برای بازه زمانی مشخص (مثلا یک هفته) نیاز ندارید. می توانید بر اساس نیاز روزانه خود در همان لحظه خرید، افزایش اعتبار پنل خود را انجام دهید و از تخفیفات آن بهره مند شوید.
3. سرمایه در گردش: با این شیوه شما نیازی به خواباندن سرمایه خود برای تامین کارت شارژ (یک هفته یا یک ماه)نیستید و می توانید خرید خود را بر اساس نیاز روزانه خود و یا در زمان نیاز خرید خود را انجام دهید.
4. امنیت کامل: در انتقال کارت شارژهای فیزیکی همواره احتمال سرقت توسط افراد وجود دارد، بطوریکه فروشگاهها و یا دفاتری که حجم زیادی خریداری می کنند همواره با این مشکل دست به گریبان هستند، درگاه فروشگاهی eways سریعترین و امن ترین راه خرید را در اختیار شما قرار داده است.
درگاه فروشگاهی