راه اندازی فروشگاه کارت شارژ رایگان

گروه بازار اینترنتی ایرانیان در راستای گسترش و ارتقاء فرهنگ خرید اینترنتی، شرایطی را فراهم آورده است تا بتوانید فروشگاه اینترنتی رایگان کارت شارژ و محصولات دیگر را به آسان ترین و سریع ترین شکل ممکن راه اندازی کنید. طبق آمار بیش از 100 درصد جمعیت ایران از تلفن همراه استفاده می کنند (به طور متوسط هر فرد بیش از یک خط تلفن دارد). بدیهی است که همین درصد در بین کاربران اینترنتی نیز صادق است. آمار همچنین نشان می دهد که حدود 60 درصد کاربران اینترنتی از سیم کارتهای اعتباری استفاده می کنند و بطور متوسط هر کاربر 4 تا 5 بار در ماه شارژ خریداری می کند. با توجه به آمارهای ارائه شده، حتما به پتانسیل فروش کارت شارژ در فضای وب پی برده اید. شما نیز می توانید با پیوستن به گروه همکاران بازار اینترنتی ایرانیان در این بازار وسیع سهیم باشید. .مزایای این طرح :
1. همه چیز رایگان است: کلیه مراحل راه اندازی فروشگاه رایگان خواهد بود.
2. کسب و کار خود را تبلیغ می کنید: پس از خرید از فروشگاه شما، یک sms و یک email با نام سایت یا وبلاگ شما (به فارسی یا انگلیسی)برای خریدار ارسال خواهد شد.
3. هزینه تبلیغات شما با ما: هزینه این sms را ما خواهیم پرداخت و از سود شما کسر نخواهد شد.
4. فروش خود را کنترل کنید: یک پنل مدیریتی در اختیارتان خواهد بود که از طریق آن می توانید فروش خود را کاملا کنترل کنید.
5. سود شما 1 الی 2 درصد از مبلغ شارژ خواهد بود.
6. ثبت لحظه ای پورسانت: پورسانت شما در لحظه خرید مشتریتان در درگاه (پنل) مدیریتی ثبت می گردد.
بازار اینترنتی ایرانیان همچین در کنار فروش کارت شارژ، شرایطی فراهم آورده تا با عضویت و دریافت یک درگاه فروشگاهی بتوانید علاوه بر کارت شارژ، امکان فروش شارژ مستقیم، پرداخت کلیه قبوض، خرید لایسنس آنتی ویروس، کارت شبکه هوشمند in را داشته باشید. بازار اینترنتی ایرانیان قدم فرا نهاده و به شما محصولاتی پیشنهاد می کند تا تقاضا را سنجیده و اعلام کنید تا محصولات بر حسب نیاز و تقاضا در اختیارتان قرار گیرد.
شروع همکاری :
شروع همکاری بسیار ساده است، شما می توانید براساس توانمندی وعلاقمندی خود، یکی از 5 روش همکاری که در ذیل معرفی می گردد را انتخاب کنید.

همکاری در فروش